Skip to content

Cart

Your cart is empty

Cabello

Selección profesional de productos para el cuidado del cabello. Marcas utilizadas en nuestro salón en Madrid: Davines, Oribe, GHD, Sebastian, Wella, Corioliss, Epres y más.

Sort by

Oribe Serene Scalp Densifying Shampoo 250ml - Champú Densificador Anticaida
ORIBE INVISIBLE DEFENSE UNIVERSAL PROTECTION SPRAY 175 ML - Noelia Jiménez Shop
ORIBE IMPERMÉABLE ANTI-HUMIDITY SPRAY 200 ML - Noelia Jiménez Shop
ORIBE CONDITIONER FOR MAGNIFICENT VOLUME 250 ML - Noelia Jiménez Shop
ORIBE Conditioner for Beautiful Color 200 ml - Noelia Jiménez Shop
Save €5,10Davines Renewing Acondicionador Tratamiento 250ml
Davines Renewing Acondicionador Tratamiento 250ml Sale price€28,90 Regular price€34,00 (€11,56/100ml)
Save €5,89Nourishing Acondicionador 60ml Davines NaturalTech
Nourishing Acondicionador 60ml Davines NaturalTech Sale price€33,36 Regular price€39,25 (€55,60/100ml)
Save €2,55Davines Momo Champú  250ml
Davines Momo Champú 250ml Sale price€22,95 Regular price€25,50 (€9,18/100ml)
Save €4,80Davines Melu Spray 250ml
Davines Melu Spray 250ml Sale price€35,20 Regular price€40,00 (€14,08/100ml)
Save €4,35Davines LOVE Curl Co-wash 500ml – Limpieza Suave para Rizos y Ondas
Davines LOVE Curl Co-wash 500ml – Limpieza Suave para Rizos y Ondas Sale price€39,15 Regular price€43,50 (€7,83/100ml)
Oribe Mirror Rinse Glass Hair Treatment 175ml - Tratamiento Brillo Espejo
Save €8,05Davines Su Hair Mask 150ml
Davines Su Hair Mask 150ml Sale price€24,20 Regular price€32,25 (€16,13/100ml)
Save €7,27Davines OI Liquid Luster 300ml - Noelia Jiménez Shop
Davines OI Liquid Luster 300ml Sale price€41,23 Regular price€48,50 (€13,74/100ml)
Save €3,90Sheer Glaze 150ml DAVINES - Noelia Jiménez Shop
Heart Of Glass Sheer Glaze 150ml Davines Sale price€28,60 Regular price€32,50 (€19,07/100ml)
Gold lust restorative night crème for hair 150ml
Gold lust restorative night crème for hair 150ml Sale price€82,00 (€54,67/100ml)
Save €6,71Davines Shampoo Scrub Desintoxicante 1L
Davines Shampoo Scrub Desintoxicante 1L Sale price€56,79 Regular price€63,50 (€5,68/100ml)
Save €4,80Davines LOVE Curl Enhancing Milk 250ml – Leche Definidora de Rizos y Ondas
Davines LOVE Curl Enhancing Milk 250ml – Leche Definidora de Rizos y Ondas Sale price€35,20 Regular price€40,00 (€14,08/100ml)
Save €15,41Davines - Tratamiento Anticaída - NATURALTECH energizing superactive 100ml - Noelia Jiménez Shop
Energizing Superactive Anytime 100ml Davines Sale price€87,34 Regular price€102,75 (€87,34/100ml)
Save €3,71Davines SOLU Shampoo 250ml
Davines SOLU Shampoo 250ml Sale price€21,04 Regular price€24,75 (€8,42/100ml)
Sold outSave €5,75Su Hair & Body Wash 250ml Davines
Su Hair & Body Wash 250ml Davines Sale price€18,00 Regular price€23,75 (€7,20/100ml)
DAVINES MASCARILLA SPOTLIGHT CIRCLE 50ML - Noelia Jiménez Shop
Davines Mask SPOTLIGHT CIRCLE 50ML Sale price€11,00 (€22,00/100ml)
ORIBE SUPERSHINE LIGHT MOISTURIZING CREAM 150 ML - Noelia Jiménez Shop
Oribe Gold Lust Dry Shampoo 300ml - Champú Seco Lujo
Sold outSTRAIGHT AWAY SMOOTHING BLOWOUT CREAM 150 ML - Noelia Jiménez Shop

Recently viewed products