Skip to content

Cart

Your cart is empty

Cabello

Selección profesional de productos para el cuidado del cabello. Marcas utilizadas en nuestro salón en Madrid: Davines, Oribe, GHD, Sebastian, Wella, Corioliss, Epres y más.

Sort by

Oribe Serene Scalp Oil Control Treatment Mist - Spray Tratamiento Control Grasa
Oribe Serene Scalp Thickening Treatment Spray 125ml.
Save €4,90Shampoo Matizador Platinum Home Care 230 ml - Noelia Jiménez Shop
Shampoo Matizador Platinum Home Care 230 ml Sale price€25,00 Regular price€29,90 (€10,87/100ml)
ORIBE CRÈME FOR STYLE 150 ML - Noelia Jiménez Shop
Oribe Crème for Style 150 ml Sale price€47,00
Save €2,50Davines Momo Acondicionador 75ml
Davines Momo Acondicionador 75ml Sale price€12,50 Regular price€15,00 (€5,00/100ml)
Save €2,32MORE INSIDE Curl Building Sérum 100ml Davines
MORE INSIDE Curl Building Sérum 100ml Davines Sale price€13,18 Regular price€15,50 (€5,27/100ml)
Save €4,27Calming Champú 250ml Davines NaturalTech
Calming Champú 250ml Davines NaturalTech Sale price€24,23 Regular price€28,50 (€2,42/100ml)
Save €2,02Davines Renewing Acondicionador 60ml
Davines Renewing Acondicionador 60ml Sale price€11,48 Regular price€13,50 (€19,13/100ml)
Save €4,57DAVINES ALCHEMIC ACONDICIONADOR TOBACCO 250l - Noelia Jiménez Shop
Alchemic Acondicionador Tobacco 250ml Davines Sale price€25,93 Regular price€30,50 (€10,37/100ml)
Save €5,30GHD Bodyguard Spray Protector Térmico Pelo Teñido 120ml - Protección 230°C
Save €154,00GHD Cepillo secador 2 en 1 Duet Blowdry gift set iced luxe
GHD Cepillo secador 2 en 1 Duet Blowdry gift set iced luxe Sale price€265,00 Regular price€419,00
Save €100,00Plancha GHD Chronos Negra Profesional - Tecnología HD Motion-Responsive
ORIBE 1L SHAMPOO FOR BEAUTIFUL COLOR - Noelia Jiménez Shop
Save €5,02Davines SOLU Sea Salt Scrub 250ml
Davines SOLU Sea Salt Scrub 250ml Sale price€28,48 Regular price€33,50 (€11,39/100ml)
Save €4,01Davines Well Being acondicionador 150 ml
Davines Well Being acondicionador 150 ml Sale price€22,74 Regular price€26,75 (€15,16/100ml)
Save €4,65DAVINES MINU SERUM PARA CABELLOS TEÑIDOS 150ML - Noelia Jiménez Shop
MINU Sérum 150ml Davines Sale price€26,35 Regular price€31,00 (€17,57/100ml)
Mask MINU 250ml Davines
Mask MINU 250ml Davines Sale price€38,00 (€15,20/100ml)
Oribe Supershine Smoothing Wax Stick 38g
Save €11,40Sebastian Professional Penetraitt Mask 145ml
Sebastian Professional Penetraitt Mask 145ml Sale price€25,60 Regular price€37,00
Oribe Bright Blonde Essential Priming Serum 100ml - Sérum Preparador Cabello Rubio
Run-Though Detangling Shampoo.
Oribe Gold Lust Repair & Restore Conditioner 1000 ml
Oribe Shampoo for Brilliance & Shine 1000 ml
ORIBE SERENE SCALP EXFOLIATING SCRUB 125 ML - Noelia Jiménez Shop

Recently viewed products