Skip to content

Cart

Your cart is empty

Cabello

Selección profesional de productos para el cuidado del cabello. Marcas utilizadas en nuestro salón en Madrid: Davines, Oribe, GHD, Sebastian, Wella, Corioliss, Epres y más.

Sort by

SEBASTIAN POTION 9 LITE STYLER - Noelia Jiménez Shop
The Cosmetic Republic Cubre Raices 75ml - Noelia Jiménez Shop
Sold outSave €49,00Ghd Plancha Gold cherry Chic
Ghd Plancha Gold cherry Chic Sale price€210,00 Regular price€259,00
Sold outSave €5,30Ghd Spray curly ever after 120 ml
Ghd Spray curly ever after 120 ml Sale price€19,90 Regular price€25,20
Sold outSave €39,00GHD Plancha de pelo ghd Gold gift set edición limitada 2025
GHD Plancha de pelo ghd Gold gift set edición limitada 2025 Sale price€220,00 Regular price€259,00
Save €6,00GHD Volume forever Crema Voluminizadora para secado 100ml
GHD Volume forever Crema Voluminizadora para secado 100ml Sale price€19,90 Regular price€25,90
ORIBE SPLIT END SEAL BEAUTIFUL COLOR TREATMENT 50 ML - Noelia Jiménez Shop
Save €4,50Davines Love Curl Champú 75 ml
Davines Love Curl Champú 75 ml Sale price€13,00 Regular price€17,50 (€17,33/100ml)
Save €5,02Medium Hold Hair-Spray 400ml Davines
Medium Hold Hair-Spray 400ml Davines Sale price€28,48 Regular price€33,50 (€11,39/100ml)
Save €18,00Pack Pasta & Love
Pack Pasta & Love Sale price€70,00 Regular price€88,00
Epres Healthy Hair Shampoo 350ml
Sold outSu Hair & Body Wash 75ml Davines
Su Hair & Body Wash 75ml Davines Sale price€11,25 (€15,00/100ml)
Save €17,89Kit Davines Oi Champú
Kit Davines Oi Champú Sale price€101,36 Regular price€119,25 (€14,38/100ml)
Sold outGHD® Original Professional Styler
Save €2,25DAVINES ALCHEMIC CHAMPÚ CHOCOLATE 250ml - Noelia Jiménez Shop
Alchemic Champú Chocolate 280ml Davines Sale price€22,00 Regular price€24,25 (€7,86/100ml)
Save €1,95DAVINES CHAMPÚ MINU Illuminating 75ML - Noelia Jiménez Shop
Champú MINU 75ml Davines Sale price€11,05 Regular price€13,00
Oribe Hair Alchemy Bond Building Elixir 100ml
Save €12,50Wella tinte 7/1 color xpress 60 ml
Wella tinte 7/1 color xpress 60 ml Sale price€8,50 Regular price€21,00
Save €6,75Wella Professionals ILLUMINA COLOR 9/60 RUBIO MUY CLARO VIOLETA NATURAL 60ml
Oribe Hair Alchemy Resilience Shampoo 1 L | Champú fortalecedor
Save €6,75Wella Professionals COLOR TOUCH PURE NATURAL 7/1 60ml
Wella Professionals COLOR TOUCH PURE NATURAL 7/1 60ml Sale price€8,25 Regular price€15,00
Save €6,75Wella Professionals COLOR TOUCH PURE NATURAL 4/0 60ml
Wella Professionals COLOR TOUCH PURE NATURAL 4/0 60ml Sale price€8,25 Regular price€15,00
Oribe Featherbalm Weightless Styler 100 ml
Sold outSave €76,00Oribe Gold Lust Liter Set 2025-2026 - Pack Litro Champú + Acondicionador

Recently viewed products