Skip to content

Cart

Your cart is empty

Cabello

Selección profesional de productos para el cuidado del cabello. Marcas utilizadas en nuestro salón en Madrid: Davines, Oribe, GHD, Sebastian, Wella, Corioliss, Epres y más.

Sort by

Save €6,75Wella Professionals COLOR TOUCH PURE NATURAL 55/05 60ml
Wella Professionals COLOR TOUCH PURE NATURAL 55/05 60ml Sale price€8,25 Regular price€15,00
Laca Oribe Superfine Hair Spray 75ml Viaje - Fijación Ligera Natural
Save €5,10Sweet Mystic Jelly reconstruction 200ml
Sweet Mystic Jelly reconstruction 200ml Sale price€36,90 Regular price€42,00 (€18,45/100ml)
Save €27,40Wella professional mascarilla Ultimate Smooth 500 ml
Wella professional mascarilla Ultimate Smooth 500 ml Sale price€31,10 Regular price€58,50 (€6,22/100ml)
Save €6,75Wella Professionals COLOR TOUCH PURE NATURAL 44/07 60ml
Wella Professionals COLOR TOUCH PURE NATURAL 44/07 60ml Sale price€8,25 Regular price€15,00
Sold outSebastian Professional Volupt Spray Gel 50ml
Oribe Serene Scalp Oil Control Champú Seco en Polvo 45g
Save €100,00Ghd Plancha Chronos Blanca
Ghd Plancha Chronos Blanca Sale price€265,00 Regular price€365,00
Save €109,00GHD Duet Blowdry Cepillo Secador 2 en 1 Blanco - Tecnología Heat-Air Xchange
Save €99,00GHD Cepillo secador 2 en 1  Blowdry Negro
GHD Cepillo secador 2 en 1 Blowdry Negro Sale price€320,00 Regular price€419,00
Sold outPLANCHA DE PELO GHD PLATINUM+ BLANCA
Sold outSave €33,00Plancha GHD Mini Styler Pelo Corto y Flequillo - Placas 40% Más Estrechas
ORIBE SERENE SCALP SOOTHING LEAVE-ON TREATMENT 50 ML - Noelia Jiménez Shop
Save €19,05Davines Love Curl Pack – línea horizontal
Davines Love Curl Pack – Rutina Completa Rizos Sale price€107,95 Regular price€127,00
Save €4,25Nounou Refill champú 500ml nutritivo para cabello muy procesado o quebradizo
Nounou Refill champú 500ml nutritivo para cabello muy procesado o quebradizo Sale price€40,00 Regular price€44,25 (€8,00/100ml)
Save €4,50Nounou Acondicionador 75ml Davines
Nounou Acondicionador 75ml Davines Sale price€13,00 Regular price€17,50 (€17,33/100ml)
Save €4,10Davines Liquid Spell 125ml | Fluido Reforzante Cabello Fino
Davines Liquid Spell 125ml | Fluido Reforzante Cabello Fino Sale price€36,90 Regular price€41,00 (€29,52/100ml)
Save €6,15NaturalTech Bruma Revitalizante 100ml Davines
NaturalTech Bruma Revitalizante 100ml Davines Sale price€34,85 Regular price€41,00 (€3,49/100ml)
Save €4,39MORE INSIDE MI Texturizing Dust 8g Davines
MORE INSIDE MI Texturizing Dust 8g Davines Sale price€24,86 Regular price€29,25 (€310,75/100g)
Sold outDavines Su Hair & Body Wash 500ml
Davines Su Hair & Body Wash 500ml Sale price€40,50 (€16,20/100ml)
Sold outRIZADOR GHD CURVE® CREATIVE CURL - Noelia Jiménez Shop
GHD Rizadores Curve Soft curl tong Classic - Noelia Jiménez Shop
Sold outCorioliss PLANCHA C-EXTREME BLACK
Save €14,71Pack Davines Tratamiento brillo cabellos rubios - Noelia Jiménez Shop

Recently viewed products