Skip to content

Cart

Your cart is empty

Cabello

Selección profesional de productos para el cuidado del cabello. Marcas utilizadas en nuestro salón en Madrid: Davines, Oribe, GHD, Sebastian, Wella, Corioliss, Epres y más.

Sort by

Sold outStyling Butter Curl Enhancing Crème 200ml
Save €11,00Sweet Alquimia Mystic Jelly Mask 200ml
Sweet Alquimia Mystic Jelly Mask 200ml Sale price€31,00 Regular price€42,00 (€15,50/100ml)
Save €6,75Wella Professionals COLOR TOUCH PURE NATURAL 8/0 60ml
Wella Professionals COLOR TOUCH PURE NATURAL 8/0 60ml Sale price€8,25 Regular price€15,00
ORIBE GOLD LUST LITRO PACK - Noelia Jiménez Shop
Sold outSave €10,10Ghd Style gift set Cherry Chic 2025
Ghd Style gift set Cherry Chic 2025 Sale price€19,90 Regular price€30,00
Save €80,00GHD Plancha Chronos Sunkissed Peach Jelly Collection
GHD Plancha Chronos Sunkissed Peach Jelly Collection Sale price€309,00 Regular price€389,00
Save €69,00Plancha de pelo Ghd Max®
Plancha de pelo Ghd Max® Sale price€190,00 Regular price€259,00
Save €4,00Davines DEDE Leave-in Conditioner 250ml – Spray Desenredante con Protección Térmica
Davines DEDE Leave-in Conditioner 250ml – Spray Desenredante con Protección Térmica Sale price€36,00 Regular price€40,00 (€14,40/100ml)
Save €2,85Davines VOLU Conditioner 250ml
Davines VOLU Conditioner 250ml Sale price€25,65 Regular price€28,50 (€10,26/100ml)
Save €7,00MINU Refill 500ml + Recarga 250ml Champú iluminador y protector para cabellos teñidos
MINU Refill 500ml + Recarga 250ml Champú iluminador y protector para cabellos teñidos Sale price€62,00 Regular price€69,00 (€8,27/100ml)
Save €4,50Love Smoothing Acondicionador 75ml Davines
Love Smoothing Acondicionador 75ml Davines Sale price€13,00 Regular price€17,50 (€17,33/100ml)
Heart Of Glass Intense Treatment 750ml Davines
Heart Of Glass Intense Treatment 750ml Davines Sale price€82,00 (€54,67/100ml)
Sold outSave €4,50Mask MINU 75ml Davines
Mask MINU 75ml Davines Sale price€13,00 Regular price€17,50 (€17,33/100ml)
Epres Healthy Hair Conditioner 350ml
Sold outSave €120,00GHD Duet Plancha de Pelo de aire caliente 2 en 1
GHD Duet Plancha de Pelo de aire caliente 2 en 1 Sale price€279,00 Regular price€399,00
Sold outSave €5,00GHD Bodyguard- Spray protector Térmico 50 ml
GHD Bodyguard- Spray protector Térmico 50 ml Sale price€9,90 Regular price€14,90
Sold outSave €32,00Secador GHD Helios Blanco Profesional
Secador GHD Helios Blanco Profesional Sale price€153,00 Regular price€185,00
Sold outSave €20,00CEPILLO ELÉCTRICO ALISADOR GHD GLIDE - Noelia Jiménez Shop
Cepillo Eléctrico Alisador Ghd Glide Sale price€149,00 Regular price€169,00
Save €84,00Plancha GHD Platinum+ Negra
Plancha GHD Platinum+ Negra Sale price€215,00 Regular price€299,00
Sold outSave €3,60Davines This is a Curl Moisturizing Mousse 250ml
Davines This is a Curl Moisturizing Mousse 250ml Sale price€26,40 Regular price€30,00 (€10,56/100ml)
Sold outSave €6,75Wella Professionals COLOR TOUCH PLUS 77/07 60 ML
Wella Professionals COLOR TOUCH PLUS 77/07 60 ML Sale price€8,25 Regular price€15,00
Save €6,75Wella Professionals ILLUMINA COLOR 5/ CASTAÑO CLARO 60ml
Wella Professionals ILLUMINA COLOR 5/ CASTAÑO CLARO 60ml Sale price€9,25 Regular price€16,00
Save €6,75Wella Professionals ILLUMINA COLOR 4/ CASTAÑO MEDIO 60ml
Wella Professionals ILLUMINA COLOR 4/ CASTAÑO MEDIO 60ml Sale price€9,25 Regular price€16,00
Save €6,50Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals 6/00 60 ml

Recently viewed products