Oribe Rough Luxury Soft Molding Paste 50 ml
Sale price€47,00
Oribe Bright Blonde Radiance & Repair Treatment
Sale price€72,50
Sebastian Professional Re-shaper Spray Fijación Fuerte 400ml
Sale price€29,00
Sebastian Professional Volupt Spray Gel 150ml
Sale price€24,00
Ghd Perfect Ending 75ml
Sale price€7,90
Regular price€10,90
GHD Plancha Chronos Max Negro (placas 43mm)
Sale price€295,00
Regular price€369,00
Secador profesional Ghd Helios azul
Sale price€153,00
Regular price€219,00
Secador GHD Helios Burdeos Profesional - Motor Brushless 2200W
Sale price€154,00
Regular price€219,00
ORIBE Gold Lust All Over Oil 50 ML
Sale price€65,00
Pack Cabellos Finos y Sin Volumen | Davines Champú Volu + Liquid Spell
Sale price€59,85
Regular price€65,75
SET MOMO Shampoo 250ml + Refill Champú 500ml hidratante para cabello seco o deshidratado, más recarga
Sale price€62,00
Regular price€69,00
(€12,40/100ml)
Love Curl Acondicionador 75ml Davines
Sale price€13,00
Regular price€17,50
(€17,33/100ml)
Davines Champú Love Smoothing - 75 ml
Sale price€13,00
Regular price€17,50
(€17,33/100ml)
Replumping Acondicionador 60ml Davines NaturalTech
Sale price€11,48
Regular price€13,50
(€7,65/100ml)
Alchemic Champú Silver 280ml Davines
Sale price€22,10
Regular price€26,00
(€7,89/100ml)
Ghd Helios Black - Secador Negro
Sale price€185,00
Regular price€219,00
Davines This is a Curl Moisturizing Mousse 250ml
Sale price€26,40
Regular price€30,00
(€10,56/100ml)
Davines MOMO Serum 150ml
Sale price€29,04
Regular price€33,00
(€19,36/100ml)
Wella Professionals Welloxon Perfect New 40V 12,0% 60ml
Sale price€2,50
Regular price€3,00
Wella Professionals Welloxon Perfect New 20V 6,0% 60ml
Sale price€2,50
Regular price€3,00
Wella Professionals ILLUMINA COLOR 8/ RUBIO CLARO 60ml
Sale price€9,25
Regular price€16,00
Wella Professionals ILLUMINA COLOR 7/ 60ml
Sale price€9,25
Regular price€16,00
Wella Professionals ILLUMINA COLOR 6/ RUBIO OSCURO 60ml
Sale price€9,25
Regular price€16,00



































